Türkçe
English
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Proje Açıklaması

  • Proje Adı: Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi
  • Proje Kategori: Tamamlanan Projeler
  • Ekleme Tarihi: 06 Ekim 2021, 07:16

Fotoğtaf Galerisi

Genel Özellikler

İşveren: Acıbadem Sağlık ve Eğitim Vakfı
Konum: İstanbul / Türkiye
Hizmetler: Proje Müdürlüğü
Kapalı Alan: 88.000 m²
Tamamlama Tarihi: 2013 Ekim
Proje Hakkında:

Acıbadem Üniversitesi, bir üniversite olmanın çok ötesinde, bir bilgi ve yaşam üssü olarak tasarlanmıştır. Çevreci anlayışıyla LEED Gold sertifikasına sahip üniversitede her şey; yenilikçi, çağdaş ve fonksiyonel tasarım anlayışıyla eğitim kadrosunun ve öğrencilerin rahatı için düşünüldü. Kampüs, öğrencilerin ve akademisyenlerin üniversite yaşamını destekleyici tüm akademik ve sosyal olanaklara sahip olup, aidiyet duygularının artırılmasını sağlamak ve kampüs yaşantısını bir ‘yaşam alanı’ olarak benimsemeleri için ihtiyaç duydukları her aktiviteye kolay erişim sağlamaktadır. Ayrıca, sağlık alanında yeni iş fikirlerinin olgunlaştırılması ve ürüne dönüştürülüp hayata geçirilmesini hedefleyen bir kuluçka merkezi bulunmaktadır.

Simülasyon bazlı eğitim sunan Üniversite, bünyesinde bulunan CASE’de (Center of Advanced Simulation and Education) kullanılan medikal simülasyon eğitim modelleri ve teknolojik altyapısıyla fark yaratmaktadır. Elektronik öğrenme modülleri, beceri laboratuvarları, simülasyon senaryoları ile hem manken simulatörlerin hem de simüle hastaların kullanıldığı bu merkezde multidisipliner bir eğitim modeli uygulanmaktadır. Medikal simülasyon laboratuvarlarının yanı sıra, CASE bünyesinde endoskopik cerrahi eğitim amaçlı Wet Lab, Robotik Cerrahi Uygulama Merkezi ve kadavra üzerinde eğitimin yapıldığı Diseksiyon Laboratuvarı bulundurmaktadır. Bu özellikleri sayesinde, geleceğin tıp eğitim sistemlerini en iyi şekilde uygulamaktadır.

Ulaşım Bilgileri

Biz Sizi Arayalım

Her ihtiyaca uygun satılık konut projelerimiz ve birbirinden avantajlı satılık daire seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

  • Copyrigt © 2022 MYARGE ®