Türkçe
English
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Hakkımızda

 

Şirketimizin temelleri 1994 yılında atıldı. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen MYARGE A.Ş.  Uluslararası ölçekteki bir çok firmada Proje Yönetim, İnşaat Yönetim, Arazi geliştirme, Tasarım geliştirme ve Taahhüt faliyetlerini Profesyonel seviyede sürdürmüştür. 

Şirketimiz; Hastane, Liman, Endüstriyel Tesis, Residence ve Konut, Ofis Kulesi, AVM ve Villa tipi yapılarda  İnşaat-Taahhüt-Proje Hizmetleri yanında Kimya, Turizm ve Yayıncılık işkollarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Şirketimiz bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.

İnşaat-taahhüt işkolunda faaliyet gösteren Şirketimiz, Grubun ana şirketi ve itici gücüdür. 27 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketin güncel iş portföyünde; Villa ve Konut yapıları başta olmak üzere, Elektro-Mekanik Tesisatlar ve endüstriyel tesis projeleri yer almaktadır.

Özellikle Sağlık yapılarında (Şehir hastaneleri, Acıbadem Grubu Hastaneleri ve Üniversitesi, Kuveyt Kanser Merkezi, Libya Cufra Hastanesi) Mimari-İç Mimari- Mekanik-Elektrik-BioMedikal Proje ve Tasarım hizmetleri haricinde, Medikal Ekipman Tedariği , İnşaat Uygulama, Kalite Kontrol ve Bütçe konularında profesyonel hizmetleri bulunmaktadır.

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı coğrafyalarında da büyük kuruluşların tercih edilen bir iş ortağı olmayı başaran Şirketimiz; Libya ve Amerika Birleşik Devletleri haricinde Gürcistan ve Orta Avrupa'ya yayılan geniş bir coğrafyada hizmet vermektedir.

Copyrigt © 2022 MYARGE ®